قبلی
بعدی
پنجره upvc تک حالته

پنجره upvc مدل تک حالته کلاسیک بسیار پرکاربرد و مقرون به صرفه است. پنجره upvc مدل تک حالته بر روی یک محور عمودی باز می شود و می توانند به زیبایی منزل شما بیافزایند.شکل بازشوی این مدل پنجره مانند پنجره های استاندارد بر روی محور عمودی دارای بازشوی ۱۸۰ درجه می باشد.

این مدل بازشو از نظر قیمت نیزبه صرفه می باشد. پنجره upvc تک حالته یک پنجره دوجداره با کمترین آپشن می باشد که هم قیمت مناسبی دارد و هم طول عمر بالا. مناسب برای کسانی می باشد که نمی خواهند هزینه زیاد کنند و با کمترین هزینه به خواسته خود دست خواهند یافت.بازشو اين نوع از پنجره upvc باز شدن بر روی يك محور به صورت افقی می باشد.
ویژگی های پنجره دو جداره upvc تک حالته

پایین بودن قيمت نسبت به بقيه بازشو ها
تغيير جهت يا بازشو از راست به چپ و يا از چپ به راست با كمترين زمان و قيمت و همچنین اجرا در محل
تعويض راحت لولا ها یراق آلات upvc درصورت نياز
تعویض پنجره های قدیمی با حفظ فرم قبلی کلاسیک آن بدلیل اینکه پنجره های قدیمی عموما با بازشوی تک حالته می باشد و در بعضی از ساختمان ها بنا به دلایلی اجازه تغییر حالت بازشو ها را نمی دهند. در این موارد، پنجره یو پی وی سی تک حالته گزینه مناسبی است. چرا که این مدل، همان مدل بازشوی کلاسیک پنجره ها میباشد.
روش های صرفه جویی با استفاده از پنجره های ساختمان

حدود ۳۰ درصد از انرژی از طریق پنجره ها اتلاف میشود. به همین خاطر نوع پنجره مورد استفاده در ساختمان اهمیت ویژه ای دارد و اگر نوع مناسبی نباشد باعث هدر رفتن انرژی می شود و هزینه سوخت را افزایش میدهد. باید به خاطر سپرد که پنجره تک جداره به اندازه ده برابر یک دیوارعایق شده انرژی را هدر می دهد و همچنین باعث بخار کردن پنجره می شود . برای رفع این مشکل از پنجره های دو جداره استفاده می شود و یک لایه هوای ساکن بین دو پنجره قرار می دهند.در بعضی از انواع پنجره ها فضای بین را با گاز آرگون یا کریپتون پر میکنند.