پنجره کلنگی upvc چیست؟

پنجره کلنگی upvc را گاهی با عنوانTilt upvc window و یا لولایی هم اسم می برند. این محصول قابلیت باز شدن از سمت بالا و یا پایین و همچنین رو به داخل و یا خارج محل را دارا میباشد. این موضوع با توجه به جهت نصب پنجره متغیر خواهد بود. لذا باید توجه داشت که به هر صورت که این پنجره را نصب می کنید، تنها در همان جهت امکان باز شدن آن وجود دارد. این پنجره ها را عموما برای سرویس های بهداشتی و راه پله ها استفاده می کنند. به جهت امکان ورود نور و جا به جایی هوا می توانید آنها را در هر محلی که به نور یا تهویه نیاز دارید نصب کنید. پنجره های کلنگی دارای ابعاد مختلفی بوده لذا از این جهت بسیار منعطف می باشند.

پنجره کلنگی upvc یا همان پنجره های لولایی قابلیت این را دارد که از هر چهار جهت باز شود. البته باید در انتخاب جهت بسیار هوشمندانه عمل کنید. چرا که تغییر جهت باز شدن آن نیازمند کار یک نصاب بوده و خودتان نمی توانید این کار را انجام دهید. سیستم بازشوی این پنجره ها بسیار قدرتمند بوده و می تواند به خوبی وزن پنجره را تحمل کرده و در طول زمان هیچ تغییری را در کیفیت مشاهده نخواهید کرد. این پنجره ها برای مکان هایی که نیاز به دید بیرون داشته باشند مورد استفاده قرار نمی گیرند. در صورتی که نیاز به این موضوع دارید، می توانید از سایر محصولات که برای نیاز شما طراحی شده اند استفاده کنید.
کاربردهای پنجره کلنگی upvc

پنجره کلنگی upvc معمولا تنها برای مکان هایی به کار می رود که فقط نیاز به تهویه و عبور هوا وجود داشته باشد.به همین منظور بیشتر از این پنجره ها در مکان هایی همچون راه و پله ها، سرویس های بهداشتی و حمام، آشپزخانه و گلخانه و یا هر مکان دیگری که تنها نیاز به تهویه هوا دارد استفاده می شوند. این پنجره ها به شما امکان این را می دهند که هم بتوانید تهویه هوا داشته باشید و هم محلی برای نورگیری. همچنین استفاده از توری پنجره دوجداره می تواند مانع از ورود حشرات آزارسان، پشه و مگس شود، پس بدین منظور بهتر است برای پنجره یو پی وی سی توری را نصب نمائید همچنین برای این کار می توانید از توری مناسب و مدرنی استفاده نمائید.
انواع پنجره کلنگی upvc

پنجره کلنگی تک حالته: این پنجره ها تنها از یک جهت (در یک حالت) قابل باز و بسته شدن می باشند.

پنجره کلنگی دو حالته : این نوع پنجره های کلنگی قابلیت دارند تا بتوانید آنها را در دو جهت باز و بسته کنید.

پنجره کلنگی کشویی: این پنجره ها قابلیت باز شدن هر دو نوع پنجره های کلنگی و پنجره های کشویی را یکجا دارند.