پنجره آکاردئونی upvc چیست ؟

پنجره upvc آکاردئونی (slide and fold) یکی از انواع مدل های بازشو پنجره دوجداره upvc است که در عین زیبایی و معماری خاصی که دارد بسیار کاربردی هم هست .می توان گفت پنجره upvc آکاردئونی هستند که حتی بیش تر از پنجره های کشویی کارایی دارند.

پنجره های اکاردئونی در مقایسه با انواع دیگر پنجره دوجداره فضای کمتری را اشغال میکنند زیرا در مواقع نیاز می توان تمامی قسمت های پنجره ( اعم از پروفیل بازشو و یراق آلات و شیشه دوجداره ) را به سمت کناره ها هدایت کنید. به طوری که هیچ قسمتی از پنجره دوجداره آکاردئونی جلوی دید شما را نخواهد گرفت وشما به راحتی میتوانید از فضا یا منظره بیرون استفاده کنید معمولا این نوع پنجره upvc در ابعاد بالای 3 متر کاربرد دارد.
از کاربردهای پنجره هایupvc آکاردئونی

مواقعی نیاز است که به طور موقت دیوار بین سالن پذیرایی ، نشیمن ، اشپزخانه و یا اتاق خواب را از بین ببریم و این محیط ها را با یکدیگر ادقام کنیم ; استفاده از پنجره اکاردئونی در فضای داخلی باعث گسترده و وسیع تر شدن محیط می شود که در نتیجه می توان با کمترین هزینه تغییر منحصر بفردی در فضاهای کوچک ایجاد کرد.

از دیگر کاربرد های پنجره upvc در بالکن است که به شما این امکان را میدهد تا از منظره و فضای بالکن استفاده کنید و همچنین پنجره های آکاردئونی می توانند در فصل زمستان فضای داخلی را کاملا ایزوله کنند.

پنجره های آکاردئونی همینطور در پارتیشن بندی هایی که نیاز است به طور موقت تماس آنها با هم قطع شود استفاده میشود.