پنجره دوجداره دو حالته UPVC

از مزیت های پنجره دوجداره دو حالته upvc این است که برای تمامی مکان ها قابل استفاده است، چه برای محل کار چه برای محل زندگی. زیبایی، کارایی، قیمت مناسب تنها بخشی از ویژگی های این پنجره هاست.

بر خلاف پنجره های تک حالته که تنها یک حالت باز شدن در آنها ممکن است، این پنجره به شما اجازه می دهد تا هم به صورت لولایی و هم به صورت مورب آن را باز کنید.

این کار به راحتی و فقط با یک دستگیره انجام می شود. برخلاف پنجره های تک حالته که دستگیره آن در یک حالت قفل و در یک حالت امکان باز شدن دارند، پنجره دوجداره دو حالته UPVC دو حالت باز شدن و یک حالت قفل را برای کاربران امکان پذیر ساخته است.

این پنجره به گونه ای ساخته شده که بتواند در برابر انواع فشارهای طبیعی مانند باد، طوفان وباران کاملا مقاوم باشد ومحیط داخلی را از انواع آلودگی های صوتی و گرد و خاک ایمن نگاه دارد. شیشه دوجداره و سه جداره موجب می شود که عایق صوتی و حرارتی پنجره بسیار بهتر عمل کند.
مزایای استفاده پنجره دوجداره دو حالته UPVC

پنجره دوجداره دو حالته یو پی وی سی برای عبور و مرور هوا مناسب می باشد، و شما می توانید در هر مکانی که نیاز است هوا در آن جریان داشته باشد از آن استفاده کنید.

به عنوان مثال آشپزخانه یکی از جاهایی است که استفاده از این محصول بسیار پر طرفدار است همچنین در محل کار می توان با استفاده از حالت های مختلف پنجره دو جداره upvcدر مصرف انرژی صرفه جویی کرد.

این پنجره برای تمامی مکان های عمومی و خصوصی قابل استفاده است و تنها مختص یک فضای خاص نمی باشد.

این نوع پنجره ابعاد و انواع مختلفی دارد که بر اساس نیاز انتخاب می شود. شما می توانید با توجه به عرض محل تعداد لنگه های مختلفی داشته باشید.

با توجه به نیاز مشتری و انواع دکوراسیون، پنجره های دوحالته با پروفیل های رنگی نیز موجود هستند و معمولا به صورت دوجداره و سه جداره نیز ساخته می شوند