درباره ما

کارخانه شوپن UPVC در ایران فعالیت خود را همزمان با تولید و عرضه پنجره های یوپی وی سی و تولید محصولات مرتبط با ساختمان آغاز واقدام به تاسیس کارخانه تولیددرب و پنجره upvc و همچنین تولید شیشه های دو جداره نمود.
از جمله نکاتی که شوپن را از سایر شرکت های تولید کننده درب و پنجره upvc متمایز می کند ، فرایند تولید و دیزاین خاص به همراه کیفیت و امنیت بالا, همچنین نصب دقیق و استاندارد با کمک نیروهای حرفه ای می باشد.
شوپن در تولید و نصب محصولات سالهاست با دانش و مهارت پیش میرود و همواره سعی درساخت بهترین محصولات یو پی وی سی موجود در بازار را دارد تا این برند بتواند برتراز رقبا د. در شوپن ما درک می کنیم که شما یک متخصص میخواهید تا آنچه را که در نظر دارید در اسرع وقت و با کیفیت عالی برای شما فراهم کند. . چراکه سود شرکت در حفظ منافع مشتریان خود دنبال می شود پس شوپن سعی در این دارد تا خدمات مقرون به صرفه ارائه دهد. بزرگترین سرمایه این گروه، رضایتمندی مشتریان می باشد بدرستی که مشتریان خود، بزرگترین راهبران تولید کالا و خدمات می باشند و این چنین است که ما همچنان پایدار در خدمتگذاری و صادق در صنعت ساختمان مانده ایم .

عرفان درویش

مدیر فنی

10 سال سابقه فعالیت، پروژه‌های شمال غرب تهران

سید مجتبی میراحمدیان

مدیر فنی

8 سال سابقه، پروژه‌های شرق تهران

مصطفی یزدی

مدیر فنی

5 سال سابقه، پروژه‌های غرب تهران

محسن دیوی

مجری و ناظر کیفی

10 سال سابقه، پروژه‌های شهر کرج

اینستاگرام

تماس با ما

آدرس کارخانه جاده خاوران فرون آباد حاجی آباد جنب اداره بهداشت تلفن:09125001322 ایمیل:shopenupvc@gmail.com
طراحی و پیاده سازی نقش باران