12
آگوست

درب و پنجره های آلومینیومی

همه ی ما، درب و پنجره‌های آلومینیومی قدیمی را به یاد داریم. درب و پنجره‌های آلومینیومی، اولین نسل از درب و پنجره‌های غیرآهنی بودند، پس از ورود به بازار، مورد استقبال قرار گرفتند.

امروزه نیز،مدت ها پس از ورود پروفیل‌های آلومینیومی به بازار, ، با پیشرفت تکنولوژی، درب و پنجره‌ دوجداره با استفاده از آلومینیوم تولید می‌شوند.

در روزهای سرد زمستان است که ناگهان به اهمیت عایق کاری برای ساختمان پی میبریم کما این که در فصل تابستان نیز عایق کردن درب و پنجره ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است یکی از این درب و پنجره‌های جدید دوجداره، درب و پنجره دوجداره آلومینیومی آنیکاوین است.آنیکاوین برندی است، که به پشتوانه سال ها تجربه در صنعت آلومینیوم، در زمینه مشاوره و عرضه انواع پروفیل‌های آلومینیومی ساختمانی و صنعتی است.

درب و پنجره‌های آلومینیومی جدید با داشتن ویژگی‌های به روز، قابل رقابت با پنجره‌های پی وی سی و یو پی وی سی هستند. استفاده از پروفیل‌های آلومینیومی برای درب و پنجره دوجداره، علاوه بر اینکه مقرون به صرفه است، با محیط زیست نیز سازگاری دارد.پروفیل‌های آلومینیومی، وقتی همراه با شیشه‌های دوجداره مورد استفاده قرار می‌گیرند، به صورت کامل عایق می‌شوند و دیگر سرما، گرما، گرد و غبار یا سر و صدا از آن‌ها نفوذ نخواهد کرد.