21
دسامبر

پنجره دوجداره آکاردِئونی یا Fold & Slide.docx

پنجره دوجداره آکاردِئونی یا Fold & Slide

یکی از انواع پنجره‌های دوجداره، پنجره دوجداره آکاردئونی (Fold & Slide) است که گروه صنعتی شوپن تولیدکننده آن است این نوع پنجره نسبت به پنجره فولکس واگنی(Tilt & Slide) دارای پیچیدگی‌های خاص بیشتری می‌باشد، چه در هنگام تولید و چه در هنگام نصب و اجرا و همچنین نوع کاربری و فواید این دو نوع پنجره دوجداره در ساختار (جدا از بحث کنترل انرژی و کاهش صدا) با هم کاملا متفاوت است.

پنجره دوجداره با یراق آکاردئونی (Fold & Slide) در سیستم یو پی وی سی – UPVC عموما در مکان‌هایی با عرض بسیار زیاد استفاده می‌شوند جالبترین مسئله این است که در هنگام نیاز شما می‌توانید، کل پنجره و قسمت‌های میانی (اعم از پروفیل بازشو و یراق آلات و شیشه دوجداره) را به سمت کناره‌ها هدایت کنید و این در حالی است که در مقابل دید شما فضای پشت پنجره به طور کامل قابل رویت می‌باشد و هیچ قسمتی از پنجره در دید شما نخواهد بود.

گروه صنعتی شوپن استفاده از این نوع پنجره دوجداره در ویلاها را پیشنهاد می‌کند و جاذبه خاصی را به محل میدهد. همچنین دوجداره آکاردئونی (Fold & Slide)  می‌تواند در فصل زمستان فضای داخلی را کاملا ایزوله کند و در فصول دیگر در صورت باز کردن بازشو‌ها فضایی با دید کامل را در محل ایجاد کند.

با توجه به تنوع در معماری و سلایق در ایجاد دکوراسیون می‌تواند ارتفاع و عرض محل استقرار پنجره دوجداره با یراق آکاردئونی (Fold & Slide) در سیستم یو پی وی سی – UPVC متفاوت باشد که در نتیجه نوع تقسیم‌بندی و قطعات استفاده شده در پنجره با توجه به استانداردها متغییر است.

در صورت درخواست برای اجرا و استفاده از پنجره آکاردئونی از مشاوره کامل تولیدکننده و نظرات کارشناسی گروه صنعتی شوپن میتوانید استفاده کنید تا بهترین نوع طراحی چه از نظر کاربردی و چه از نظر زیبایی و ایمنی برای شما صورت پذیرد.

همچنین استفاده از نوع یراق مصرفی و پروفیل یو پی وی سی – UPVC پنجره دوجداره و نحوه تولید صحیح و اجرای آن بسیار حائز اهمیت است که گروه صنعتی شوپن می‌تواند این رضایتمندی را در شما به وجود آورد.